Hesabo background
Hesabo background
Hesabo background
34 درصد افزایش رضایت شغلی

کارمندان در فاصله دریافت حقوق‌های آخر ماه، نیازهای مالی شدیدی پیدا می‌کنند.

خدمات پزشکی، هزینه‌های روزمره، پرداخت اقساط، موعد پرداخت وجه چک و… به همه این موارد باید هزینه‌های غیر قابل پیش بینی هم اضافه کرد که باعث برهم خوردن برنامه‌ریزی و سلامت مالی و در نتیجه بالا رفتن استرس‌های روانی می‌شود.

درخواست دمو

چنانچه برای ارزیابی خدمات و اطلاع از نحوه کارکرد پنل، نیاز به استفاده از دمو را دارید لطفا فرم مقابل را تکمیل کرده و گزینه «ادامه» را بفشارید.

ادامه
hesabo
معصومه گاپله
کارشناس ارشد مالی

«نکته جالب همکاری با حسابو این بود که ما هیچ هزینه‌ای برای برقراری این سرویس پرداخت نکردیم و فقط یک چک تضمین دادیم. اکثر کارمندها از حسابو راضی هستن، فکر می‌کنم کارمزد کسر شده بعد از هر تراکنش با حسابو عادلانه باشه چون عرف هستش و بانک‌ها هم این کارمزد رو می‌گیرن.»

hesabo
الهام کلیایی
کارمند اداری

«چند وقت قبل که فرزندم نیاز به خرید وسیله‌ای داشت، از حسابو استفاده کردم و تونستم براش خرید کنم. خوبی حسابو اینه که اگه اعلام می‌کنه مبلغ تا ۳۰ دقیقه به دستمون میرسه، خیلی زودتر از این زمان پول رو به حسابمون واریز می‌کنه. حسابو بهتر از مساعده سنتیه چون وارد سیستم اداری نمیشیم.»

hesabo
نادر امیدی
کارپرداز

«وقتی شرکت همکاری خودش رو با حسابو شروع کرد از امکاناتش آشنایی نداشتیم. بعد از مدتی دیدم هرکسی ازش استفاده می‌کنه راضیه. منم تشویق شدم و ازش استفاده کردم. موردی بود که دستم خالی شد و نیاز شدید به پول پیدا کردم. از حسابو درخواست پول دادم و به حسابم واریز شد. »

Hesabo Benefits
1

کاهش استرس مالی کارمندان

در طول ماه، برهم خوردن سلامت مالی و بالا رفتن هزینه‌ها برای کارمندان، از طرفی باعث افزایش نگرانی آنها می‌شود و از سوی دیگر راندمان کاری آنها را پایین می‌آورد. فراهم آوردن امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، کنترل مالی و رضایتمندی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

Hesabo Benefits
hesabo
hesabo faq

سوالات متداول

حسابو چیست؟

حسابو، خدمات مدرن پرداخت روزانه حقوق است. به کمک حسابو دیگر نیازی به صبر کردن تا انتهای ماه برای دریافت حقوق ها نیست. شما در هر زمان که مایل به استفاده از حقوقتان باشید، می‌توانید از درآمد خودتان حتی پیش از سررسید پرداخت حقوق‌ها، برداشت کنید و آن را طبق خواست خودتان استفاده نمایید.

چه زمان‌هایی امکان استفاده از حسابو رو دارم؟

شما میتوانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، حتی روزهای تعطیل از خدمات حسابو استفاده کنید.

حسابو به چه صورتی شارژ میشه؟

شارژ حسابو بر اساس کارکرد خود شماست. هر روزی که در محل کار حاضر می‌شوید به میزان اعتباری که بر اساس حقوق شما برایتان مشخص شده است، کیف پول شما در حسابو شارژ شده و هر زمان مایل باشید می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل نمایید.

درخواستی که ثبت میکنم به کدوم حسابم واریز میشه؟

درخواست‌های شما به حساب مربوط به حقوق شما که از سوی کارفرما معرفی شده است، واریز می‌شود.

چرا به جای مساعده، حقوق خودم رو از حسابو دریافت کنم؟

۱- به‌دلیل سریعتر بودن فرآیند دریافت مبلغ در مواقع اضطراری ۲- ساده شدن امکان دسترسی به حقوق ماهیانه بدون ورود به پروسه درخواست و تایید مساعده

کنترل حقوق در دستان توست

با امکان برداشت روزانه حقوق توسط حسابو، علاوه بر کنترل حقوق و هزینه‌ها، سلامت مالی را هم به‌دست بیاور